اینوود (پلی وود پلیمری)

اینوود چیست؟ و چه کاربردی در صنعت ساختمان سازی و کشتی سازی ایران دارد؟

 

تخته چندلا (plywood) یا پلی وود (Polywood) را قطعا تا به حال بسیار شنیده اید، آیا قالب اینوود را نیز تا به حال در صنعت چوب شنیده اید و می دانید تخته اینوود چیست؟ و در چه مواردی کاربرد دارد؟

 

 قالب تخت نارنجی

 

اگر با مصالح ساختمانی سر و کار دارید و بروز ترین محصولات و جدیدترین تکنولوژی ها را دنبال می کنید قطعا قالب اینوود برایتان جذاب و پرکاربرد خواهد بود ، زیرا این قالب هم از مزایای پلای وود و پلی وود برخوردار است و هم بدلیل پلیمری بودن آن ویژگی های منحصر به فردی را دارا می باشد که باعث می شود بتوان به دفعات از آن در پروژه ها استفاده کرد ( بیش از 60 مرتبه). این پلی وود پلیمری، مورد توجه افراد در زمینه های مختلف از جمله ساخت و ساز ، اجرای سازه های بتنی ساختمانی ، اجرای سازه های فلزی به عنوان قالب های سقف های بتنی ، اجرای پل ، اجرای دیواره های بتنی ، ساخت کانکس و اتاقک ها موقت ، اجرای سقف های شیبدار و همچنین درصنایع  کشتیرانی و ... بوده است. پلی وود پلیمری به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت یا همان ضد آب بودن در بسیاری از زمینه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

در ادامه شما را با تخته اینوود محصول جدید جایگزین پلی وود یا تخته جایگزین پلای وود آشنا خواهیم کرد، در واقع می توان اینوود را نوعی پلی وود پلیمری نام برد.

 

 <<< آیا می دانید تخته اینوود چیست؟ >>>

------------------------------

InnoWood اینوود همان طور که پیش تر گفته شد یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد که با استفاده از پلیمرهای تقویت شده و فناوری نانو درشت مولکول، به عنوان بهترین جایگزین، برای تخته چند لای چوب (پلای وود) طراحی و به بازار عرضه شده است.

این قالب، به صرفه و دوستدار محیط زیست جایگزینی جدید در مقابل پلای وود های سنتی می باشد که از مزایا و عملکرد بهتری نسبت به قالب‌های PLYWOOD WPC, و PVC برخوردار می باشد. با قابلیت استفاده بیش از 60 بار، قالب اینوود می‌تواند به طور کامل جایگزین تخته چند لای چوب شود.

امروزه این قالب در ابعاد مختلف نظیر1220*1220 میلی‌متر یا 1220*2440 میلی‌متر در حال تولید می باشد اما توانایی تولید در ابعادی سفارشی بر اساس نیازهای پروژه‌های ساختمانی یا ... را هم می توان بصورت سفارشی در برنامه تولید قرار داد. این محصول، با ویژگی‌های منحصر به فرد، یک جایگزین به مراتب به صرفه‌تر برای پلای وود محسوب می‌شود که برای قالب بندی تیر و ستون و دال های ساختمانی استفاده می شود.

 

 

پلای وود پلیمری

 

 

قالب اینووود از پلیمرهای تقویت شده ساخته شده است که به عنوان یک جایگزین نوین برای پلی وود شناخته می‌شود. این محصول در کل، بهترین جایگزین برای قالب پلای وود در صنعت ساختمانی به شمار می‌رود و در ایران به نام اینوود با استفاده از پلیمرهای تقویت شده تولید می‌شود، که به عنوان نمونه‌ای از تکنولوژی پیشرفته در صنعت، در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی به دلیل مزایای اقتصادی، محیطی، و عملکردی مورد استفاده قرار گرفته است.

مقایسه اینوود با پلی وود نشان می‌دهد که استفاده از پلیمرهای تقویت شده در ساختار اینوود به عنوان جایگزین، به دلیل ویژگی‌های بهتر در مقاومت، پایداری در برابر شرایط محیطی، و امکان تولید ابعاد و اشکال متنوع، این محصول را بهتر و کارآمدتر نسبت به پلی وود می‌سازد.

از این رو اینوود به عنوان یک راهکار نوین در صنعت ساختمان سازی با تأکید بر نوآوری و بهره‌وری منابع مورد توجه قرار گرفته و در انتخاب‌های مختلف ساختمانی مانند یک جایگزین پایدار و با کیفیت معرفی می‌شود. در انتها بصورت مفصل درمورد مزایای آن نسبت به پلی وود یا پلای وود خواهیم پرداخت. اما قبل از به مروری بر محصولات قدیمی همچون Plywood   یا   Polywood   می پردازیم.

 

تخته پلی وود چیست؟

Polywood یا پلی وود، یک ترکیب از چوب و مواد پلاستیکی بازیافتی است که به عنوان کامپوزیت چوبی پلاستیکی شناخته می‌شود. این محصول از ترکیب انواع چوب و مواد پلاستیکی مانند ترموپلاستیک و ترموست به وجود می‌آید و با نام‌های مختلفی همچون چوب پلاست یا Polywood شناخته می‌شود.

از این محصول که به نام Polywoodپلی وود نیز شناخته می‌شود، در ساخت محصولات متنوعی استفاده می‌شود.  مواد کامپوزیت چوبی پلاستیکی به دلیل ترکیب چوب و پلاستیک، دارای خصوصیاتی همچون مقاوم نسبی نسبت به آب، زیبایی ظاهری مشابه چوب طبیعی، و مقاومت در برابر فرسایش و تغییرات جوی می‌باشد. به همین دلیل، این محصولات معمولاً در صنعت ساختمان، مبلمان، و فضای باز برای ساخت اثاثیه‌های مقاوم و با دوام به کار می‌روند.

 

پلای وود پلیمری ارزان

 

به علاوه، Polywoodپلی وود به عنوان یک جایگزین پایدارتر برای چوبهای طبیعی شناخته می‌شود، زیرا از مواد بازیافتی استفاده کرده و به حفظ منابع طبیعی کمک می‌کند. این ماده به دلیل مقاومت به تغییرات جوی و حفظ رنگ اصلی خود بدون نیاز به نگهداری مداوم، گزینه‌ای مناسب برای استفاده در فضاهای باز و محیط‌هایی با شرایط آب و هوایی متنوع است.

استفاده گسترده از این ماده در صنایع مختلف نه تنها به ایجاد محصولات با کیفیت بالا کمک می‌کند بلکه به حفظ محیط زیست و کاهش مصرف چوبهای طبیعی نیز کمک می‌نماید. 

 

تخته پلای وود چیست؟

Plywood یا تخته چند لایه، از لایه‌های نازک چوبی که به یکدیگر چسبانده شده‌اند، تشکیل شده است. این روش باعث افزایش استحکام تخته چوب نسبت به سایر انواع می‌شود. از گذشته تاکنون، تخته چند لایه به دلیل کاربرد گسترده‌ای که دارد، در زمینه‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است، از جمله ساخت مبلمان، قالب‌های بتن ساختمانی، صنایع دستی و تزئینی چوبی ، صنایع هوایی.

تخته چند لایه با ساختار چندلایه‌ای خود، از ویژگی‌هایی همچون استحکام، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر تغییرات جوی بهره‌مند است. این ویژگی‌ها باعث جذابیت و تنوع در کاربردهای مختلف این محصول می‌شود اما تخته چند لایه در ابعاد و ضخامت های ثابت ساخته و در بازار های جهانی عرضه می شود.

تخته چند لایه به عنوان یک ماده اساسی در ساخت و تولید اشیاء چوبی با طراحی‌های مختلف نقش بسیار مهمی دارد و به عنوان یک جزء اساسی در ساختارهای چوبی مدرن شناخته می‌شود.

 

کاربرد تخته پلای وود و پلی وود در صنعت چوب

پلای وود (Polywood) به عنوان یک کامپوزیت چوبی پلاستیکی با کاربردهای گسترده مشغول به کار است. این ماده به دلیل مزایای متعدد، در صنایع مختلف به کار می‌رود. یکی از کاربردهای اصلی پلای وود در صنعت مبلمان است، زیرا این مواد به راحتی قابل فرآیند ساخت، مقاوم در برابر رطوبت و فرسایش، و دارای ظاهری مشابه چوب طبیعی است. همچنین، در ساخت تراس‌ها، دک‌ها و محوطه‌سازی‌ها به دلیل مقاومت بالا به شرایط جوی، پلای وود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

قالب تخت نارنجی تنوع تولید دارد

 

از سوی دیگر، پلی وود (Polywood) به عنوان یک جایگزین پایدارتر برای چوب در ساختمان‌ها به کار می‌رود. این ماده مقاوم در برابر تغییرات جوی، حشرات، و فرسایش است که باعث افزایش دوام و عمر مفید سازه‌ها می‌شود. در صنعت دریایی به دلیل مقاومت بالا در برابر آب شور و شوری هوا، پلی وود برای ساخت انواع ملزومات در قایق‌ها و سواحل استفاده می‌شود.

 

 <<< مزایای استفاده‌ از اینوود یا پلی وود پلیمری جایگزینی عالی در برابر مزایای پلی وود یا پلای وود >>>

----------------------------

مزایای استفاده از پلای وود در ساخت و ساز:

1. دوام بالای تخته پلای وود پلیمری ( اینوود )

 تخته چند لایه پلای وود پلیمری به دلیل مواد تشکیل دهنده آن که بر پایه مواد تولیدی پتروشیمی و علم پلیمر به  عنوان یک محصول نوین و مدرن از دوام بسیار بسیار بالایی برخوردار می باشد، که باعث طولانی بودن عمر مفید آن شده است.

2. مستحکم و سبک

 این محصول به واسطه ی ترکیبات پلیمری و همچنین شبکه بندی و طراحی منحصر بفرد خود ، وزن خود را کاهش داده و سبکی را در کنار استحکام بالا فراهم آورده است.

3. ابعاد بزرگ و پوشش وسیع

 این محصول به دلیل امکان تولید در ابعاد بزرگ، می‌تواند به راحتی سطوح گسترده‌تری را پوشش دهد و در پروژه‌های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

4.قابلیت تعویض دو به یک قالب های مستعمل با قالب های نو

با توجه به امکان بازیافت و تولید مجدد این محصول ، بعد از استفاده و تا زمان مستعمل شدن آن می توانید قالب ها رو برگردانده و به ازای هر دو ورق کهنه ، یه ورق نو از ما تحویل بگیرید. به همین دلیل همیشه سرمایه خود رو می توانید حفظ نموده و دیگر همچون پلی وود های چوبی متحمل ضرر های سنگین در انتها های پروژه های ساختمانی نخواهید شد. این گارانتی بدون محدودیت زمانی و بدون هیچ اثری از تورم خواهد بود به طوری که مادام میتوانید از این آپشن تعویض استفاده نمایید ، همچنین به هیچ عنوان نگران برش زدن ورق ها و استفاده از ابعاد کوچکتر نباشد، چون این گارانتی بصورت وزنی ورق شما را در نظر میگیرد و اگر ورق کوچک و ناقص شده باشند هیچ مشکلی در استفاده از این گارانتی نخواهید داشت.

5.عدم نیاز به روغن سوخته در ورق های پلی وود پلیمری ( اینوود )

برخلاف پلی وود ها که حتما باید قبل از استفاده از روغن سوخته یا روغن عادی جهت چرب کردن سطح آن استفاده کرد (بدلیل عدم چسبیدن بتن به سطح آن بعد از گیرش بتن و امکان باز کردن قالب های پلی وود چوبی) دیگر لزومی بر روغن کاری نمی باشد ، چون بتن به هیچ عنوان به سطوح آن نمی چسبد و به راحتی امکان جدا نمیدون قالب ها فراهم می باشد. این نکته از سه جهت امتیاز برای این قالب به همراه دارد 1. عدم نیاز بخرید روغن سوخته و غلتک 2. عدم نیاز پرداخت به نیروی کارگری بابت دستمزد روغن کاری قالب ها پلی وود چوبی 3. صرفه جویی در زمان بابت عدم نیاز روغن کاری 

 

قیمت مناسب و ارزان قالب پلای وود پلیمری ( اینوود )

 

6.قیمت مناسب و ارزان قالب پلای وود پلیمری ( اینوود )

بدلیل استفاده از مواد پلیمری داخل کشور و تامین آن از طریق پتروشیمی های داخلی  و عدم نیاز به واردات آن برخلاف رقبای خود ، این محصول با قیمتی مناسب و رقابتی نسبت به نمونه ای چوبی وارداتی ، مقرون به صرفه بوده و براحتی دراختیار مصرف کننده قرار میگیرد.

7.عدم جذب رطوبت ( ضد آب )

پلی وود پلیمری به دلیل ترکیبات پلیمری به هیچ عنوان جذب رطوبت ندارد به عبارت دیگر می توان آن را یک محصول ضد آب نامید. یکی از بزرگترین مزیت های آن نسبت به پلی وود همین ویژگی می باشد چون این محصولدائما در تماس با آب بتن بوده در نتیجه برخلاف پلی وود به هیچ عنوان دچار پوسیدگی نمی شود.

8. انعطاف پذیری تخته پلای وود پلیمری ( اینوود )

انعطاف پذیری بالاتر نسبت به چوب این امکان را فراهم می کند که هنگام کار با قالب براحتی بتوان با شرایط موجود و شیب و سطح تطابق ایجاد کرد. یکی از معضلات استفاده از قالب های چوبی دقیقا همین عدم انعطاف و خشک و سفت بودن این مدل از تخته های سه لا و چند لا در قالب بندی ها می باشد.

9.میخ پذیری

این محصول همانند نمونه ی چوبی خود کاملا میخ پذیر بوده و در نتیجه در قالب بندی دال های ساختمانی که نیاز به میخ کوبی جهت عبور سیم و اتصال آن به جک های زیرین خود می باشد کاملا مناسب بوده و براحتی شرایط کاری خوب و ایمنی را مهیا می سازد.

10. قابل برش

تخته های اینوود براحتی قابلیت برش با انواع اره و ابزار دستی و برقی را دارند در نتیجه براحتی قابل تبدیل به سایز های مورد دلخواه در کارها و پروژه های ساختمانی را فراهم می کند.

 

قابلیت تحمل فشارهای زیاد پلای وود پلیمری ( اینوود )

 

11. قابلیت تحمل فشارهای زیاد

 به عنوان یک محصول مدرن، اینوود بعنوان جایگزین پلی وود دارای استحکام یکنواختی می باشد که موجب می‌شود تا فشارهای زیادی را به مدت طولانی تحمل کند. این ویژگی، آن را به یک جایگزین با دوام بجای چوب جامد و سایر مواد ساختمانی مطرح می کند. 

12.مقاومت در برابر شرایط محیطی

 اینوود یا همان پلی وود پلیمری کاملا مقاومت به رطوبت، حشرات، و فرسایش بوده و در شرایط مختلف محیطی یکسان و با دوام عمل می کند . برخلاف پلی وود و تخته سه لا هیچ اثر منفی در شرایط محیطی مختلف بر روی خود نشان نخواهد داد.

13.مقاوم در برابر ضربه

مغز شبکه ای ورق ها  و روکش های مقاوم آن باعث ایجاد مقاومتی بالا در برابر ضربه ایجاد کرده است .

14. قابلیت تولید در اندازه‌های متنوع

 این محصول به دلیل انعطاف در ابعاد و اشکال تولید، به سازندگان این امکان را می‌دهد که مطابق با نیازهای پروژه‌های ساختمانی، اندازه و شکل آن را سفارشی کنند.

15. دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت

به دلیل استفاده از مواد پلیمری در این محصول قابل بازیافت بوده ، در نتیجه می توان بار ها و بار ها از آن استفاده مجدد نمود. با توجه به مشکلات زیست محیطی و جنگل زدایی دیگر احتیاج به بریدن درختان و استفاده از چوب برای کابرد های ذکر شده نمی باشد . با استفاده از این محصول می توان سالیانه از استفاده از هزاران تن چوب صرفه جویی نمود.

16.قابل استفاده در کاربرد هایی غیر از صنعت ساختمان

بدلیل ویژگی های این محصول می توان بغیر از قالب های ساختمانی در صنایع کشتی سازی ، ساخت کانکس ، زیر سازی کاری های چوبی قالب های ماندگار و .....  از این قالب بهره برد. 

 

کاربرد اینوود در صنعت چوب

 

 

<<< اینوود را در چه مواردی می توان استفاده کرد؟ >>> 

----------------------------

 

تخته جایگزین پلای وود در بخش‌های مختلف، عمدتاً در قالب‌بندی ساخت و ساز کاربرد دارد. دیگر موارد مورد کاربردی عبارتند از:

1- ساختمان سازی

قالب‌سازی و بتن ریزی، سقف‌سازی، صنعت کف و پارکت

2- صنعت چوب  

کاربرد اینوود در تولید درب، قفسه، صندلی و میز چوبی و مبلمان اداری شایع است.

3- بخش حمل و نقل و کشتی

کاربرد اینوود در بخش حمل و نقل کشتی بیشتر در کف و دیواره های جانبی تریلرهای کامیون، در کف کانتینرها، کف و قسمت های جانبی واگن ها در وسایل نقلیه حمل حیوانات، در اتوبوس ها و بخش بار کشتی ها می باشد.

 

 کاربرد اینوود در صنعت کشتی سازی

 

<<< آیا میدانید از اینوود یا  پلی وود پلیمری در صنایع کشتی سازی استفاده می‌شود؟ >>>

----------------------------

آیا می‌دانید که پلی وود پلیمری به عنوان یک محصول جدید ، به‌طور گسترده در صنایع کشتی‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ این محصول با دوام و مقاوم در برابر عوامل محیطی، از جمله رطوبت و شرایط دریایی، جایگزینی موثر و کارآمد برای چوب در ساخت قطعات و سازه‌های کشتی ارائه می‌دهد. این کاربرد نشان از توانایی قالب اینوود  در مقابله با چالش‌های خاص صنعت کشتی‌سازی دارد و نقش مهمی در بهبود کارایی و دوام سازه‌های دریایی ایفا می‌کند.

پلای وود پلیمری یا همان قالب اینوود  در صنایع کشتی‌سازی به عنوان یک جایگزین مناسب و مقاوم به مواد سنتی چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به بررسی کاربردها و مزایای این محصول در صنعت کشتی‌سازی خواهیم پرداخت.

♦♦ مقاومت در برابر رطوبت و شرایط دریایی

قالب اینوود، مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد. این ویژگی اهمیت زیادی در ساخت قطعات کشتی دارد زیرا مواجهه با آب و شرایط دریا از عوامل اساسی در  کشتی‌هاست. پلای وود تا حد زیادی از تغییر شکل، ترکیدگی و پوسیدگی به دلیل رطوبت جلوگیری می‌کند ولی می توان به طور قطع گفت قالب اینووود به دلیل مواد تشکیل دهنده پلیمری خود ضد آب است ، همچنین رطوبت و آب در مدت زمان طولانی هیچ آسیبی به آن نمی رساند.

♦♦ دوام و مقاومت مکانیکی پلی وود پلیمری

مقاومت مکانیکی بالای پلای وود پلیمری باعث می‌شود که این محصول به‌طور موثر در برابر فشارها و ضربات مختلف در محیط دریایی تحمل بیشتری داشته باشد. این ویژگی به کشتی‌ها امکان می‌دهد تا در شرایط سخت دریایی به کار خود ادامه دهند.

♦♦ سبکی و وزن کم قالب پلای وود پلیمری

پلای وود پلیمری یا قالب اینوود به دلیل ترکیب مناسب پلیمری، وزن کمتری نسبت به چوب سنتی دارد. این ویژگی باعث می‌شود که کشتی‌های ساخته شده با استفاده از پلای وود سبک تر باشند و در نتیجه سرعت و کارایی حرکتی بهتری داشته باشند.

♦♦ مقاومت در برابر حشرات و آفتاب قالب پلی وود پلیمری

اینوود با ترکیب مواد پلیمری در مقابل حشرات مقاومت می‌کند و همچنین در برابر تأثیرات مخرب آفتاب مقاومت نشان می‌دهد. این ویژگی‌ها از دوام و عمر طولانی این محصول در شرایط محیطی مختلف حمایت می‌کنند.

♦♦ قابلیت‌های فرآیند ساخت متنوع

پلای وود پلیمری به دلیل خواص قابل تنظیم و شکل‌پذیری مواد تشکیل‌دهنده، امکان تولید قطعات با اشکال و ابعاد متنوع را فراهم می‌کند. این خاصیت به کشتی‌سازان این امکان را می‌دهد که با توجه به نیازهای خاص پروژه، از قالب اینوود استفاده کنند.

با توجه به مزایای فراوان اینوود در صنایع کشتی‌سازی، این محصول مانند یک جایگزین مؤثر و هوشمندانه برای چوب سنتی، پلای وود و پلی وود در ساخت سازه‌ها و قطعات کشتی به‌شمار می‌رود. این جنبه‌های مثبت نه‌تنها به بهبود کارایی و دوام کشتی‌ها کمک می‌کنند بلکه به حفظ محیط زیست نیز کمک خواهد کرد.

 

 <<< قیمت و خرید اینوود یا همان پلی وود پلیمری، پلای وود و پلی وود >>>

----------------------------

در حوزه مصالح ساختمانی، قیمت و خرید اینوود، پلای وود و پلی وود به‌عنوان محصولات کامپوزیت چوبی پلاستیکی بازاری پر رونق دارند. این محصولات به دلیل ویژگی‌های خاص خود در مقایسه با مواد ساختمانی سنتی، جذابیت زیادی برای مصرف‌کنندگان دارند. در ادامه به بررسی قیمت و جوانب مهم خرید این محصولات خواهیم پرداخت.

قیمت اینوود

قیمت اینوود به عوامل مختلفی ارتباط دارد از جمله ابعاد مورد نیاز، ضخامت، تنوع در ابعاد و خصوصیات فنی این محصول، موجب متغیر بودن قیمت آن می‌شود. برای اطلاع از قیمت دقیق، توصیه می‌شود با تولیدکنندگان اینوود تماس بگیرید. کارشناسان فروش آماده پاسخگویی و مشاوره جهت راهنمای خرید قالب مورد نیاز مشتریان عزیز هستند.

✓ خرید پلای وود

پلای وود به دلیل کاربردهای متعدد در صنایع مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از خرید اینوود یا پلای وود و محصولات مشابه ، نیاز است ابعاد مورد نیاز، مقاومت مکانیکی، ویژگی‌های ضدآب و دیگر مشخصات فنی مورد نظر را مشخص کنید. سپس می‌توانید با تامین کنندگان و یا تولید کنندگان معتبر تماس حاصل کرده و از قیمت و شرایط خرید مطلع شوید.

✓ قالب جایگزین پلی وود و خرید آن

تخته اینوود به عنوان یک ورق پلیمری با مقاومت بالا ویژه‌ای برخوردار است. قبل از خرید، بهتر است نیازهای پروژه خود را تعیین کرده و مشخصات فنی مورد نظر را با تولید‌کنندگان مطرح کنید تا بتوانید انتخاب بهینه‌ای داشته باشید.

 

 <<< فروش آنلاین پلی وود پلیمری یا اینووود >>>

----------------------------

فروش آنلاین محصولاتی مانند پلی وود پلیمری یا قالب اینوود به عنوان یک گزینه مدرن و عالی برای پروژه‌های ساختمانی و دکوراسیون است. در ادامه به مزایا و جوانب خرید آنلاین این محصولات می‌پردازیم.

1. دسترسی آسان و سریع

فروش آنلاین پلی وود پلیمری به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی و با سرعت دلخواه خود از منزل یا محل کار، محصولات مورد نیاز را خرید کنید.

2. مقایسه و انتخاب بهتر

در فروشگاه‌های آنلاین، می‌توانید محصولات مختلف را مقایسه و از نظر ویژگی‌ها، قیمت و برند بهترین گزینه را انتخاب کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا تصمیم بهتری در خرید خود بگیرید.

3. تنوع در انتخاب

فروش آنلاین این محصولات اغلب با تنوع زیادی در مدل‌ها، ابعاد و ویژگی‌ها ارائه می‌شود. این باعث می‌شود تا محصول را مطابق با نیازهای پروژه‌ خود پیدا کنید.

4. اطلاعات کامل و دقیق

در خرید آنلاین، اطلاعات کاملی از جمله مشخصات فنی، راهنمای استفاده، نظرات مشتریان و تصاویر با کیفیت از محصولات قرار داده می‌شود. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا قبل از خرید، تصمیم بهتری بگیرید.

5. خدمات مشتری حرفه‌ای

بسیاری در فروش آنلاین خدمات حرفه ای مشتری را ارائه می‌دهند. از جمله پاسخگویی به سوالات شما، ارسال سریع محصولات و حتی گزینه‌های بازگشت در صورت نیاز.

قبل از خرید آنلاین اینوود، از اعتبار و قدرت تولیدکنندگان یا تامین کنندگان مطمئن شوید. مطالعه نظرات مشتریان قبلی و بررسی شرایط خرید و بازگشت می‌تواند به انتخاب بهتر کمک کند.  مطالعه دقیق مشخصات محصول و اطمینان از تطابق آن با نیازهای پروژه شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

 


 

***توجه***

به هیچ عنوان قالب های بریده شده و غیر قابل مصرف رو دور نیندازید


این قالب ها بازیافت و مجدد تولید می شوند، لذا می توان از گارانتی تعویض 2 به 1 این قالب های خرد استفاده ی مفید نمود.


 

تفاوت پلای وود و پلی وود چیست؟

پلی وود و پلای وود از نظر نام واژگانی به یکدیگر شباهت دارند، اما در واقع دو محصول با استفاده‌های متفاوت هستند. پلای وود به عنوان یک تخته چوب ساخته می‌شود، از ورق‌های چوبی لایه‌بندی شده است، در حالی که پلی وود یک کامپوزیت است که از ترکیب مواد پلاستیکی و چوب تشکیل شده است.

پلای وود به دلیل ساختار لایه‌ای از ورق‌های چوب بادوام شناخته می‌شود که باعث استحکام بیشتر آن می‌شود. این تخته چوب معمولاً در صنایع مختلف از جمله مبلمان، قالب‌های بتن ساختمانی، و صنایع چوبی تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به عنوان یک کامپوزیت چوبی پلاستیکی، پلی وود از ترکیب مواد پلاستیکی و چوب بهره می‌برد. این مواد ترکیبی ایجاد می‌کنند که هم زیبایی چوب را حفظ می‌کند و هم از مقاومت و دوام مواد پلاستیکی بهره‌مند است. پلی وود به عنوان یک محصول کاربردی در زمینه‌های مختلف از جمله ساخت و ساز، مبلمان و حتی استفاده در محیط‌های دریایی مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین پلای وود و پلی وود علی‌رغم نام های مشابه، در ماهیت و پروسه ساخت متفاوت هستند، در کل اگر بخواهیم تفاوت پلی وود با پلای وود را تقسیم بندی کنیم عبارتند از:

 

تفاوت قیمت پلای وود با قیمت پلی وود

پلی وود از مواد بازیافتی تشکیل‌شده است، یکی از مزایای آن است؛ اما پلای وود از چندلایه چوب تشکیل‌شده است. همان‌طور که قیمت چوب از پلاستیک بیشتر است؛ بنابراین قیمت تخته‌های چندلا از چوب پلاست‌ها گران‌تر است.

  • تفاوت مواد تشکیل‌دهنده پلی وود با پلای وود

پلی وود از مواد بازیافتی شامل خرده چوب و بطری‌های پلاستیکی است؛ اما پلای وود از ورقه‌های چوبی ساخته‌شده است. تخته‌های چندلا از مواد اولیه طبیعی ساخته‌شده‌اند و برای طبیعت ضرری ندارند.

  • تفاوت استحکام پلای وود با استحکام پلی وود

تخته‌های چندلا به دلیل ساخته‌شدن از چندین لایه چوب، دارای استحکام بالایی است. چوب پلاست‌ها ترکیبی از چوب و پلاستیک هستند و از استحکام کمتری برخوردار هستند.

  • تفاوت ظاهر پلای وود با ظاهر پلی وود

پلای وود به دلیل تشکیل شدن از چوب و روکش‌های چوبی ظاهر زیبا و اصیل‌تری نسبت به پلی وودها دارد. پلی وود بسیار شبیه به محصولات پلاستیکی است.


پلی وود و پلای وود هریک دارای ویژگی‌های کاربردی هستند که برای ساخت وسایل مختلف کارایی دارد. در انتها برای انتخاب هر یک از متریال معرفی‌شده، باید باتوجه‌به استحکام و زیبایی موردنیاز و همچنین بودجه درنظرگرفتن شده توجه کرد.

  

 <<< قیمت اینوود یا پلای وود پلیمری >>>

----------------------------

قیمت این قالب نارنجی تخت یکی از موضوعات مهم در صنعت ساخت و ساز است که تأثیر بسزایی بر هزینه نهایی ساختمان سازی دارد. قالب نارنجی تخت، یک نوع قالب جایگزین پلی وود یا پلای وود است که از متریال پلیمری ساخته می‌شود و به دلیل خواص ویژه ای که این متریال دارد از آن در حوزه ساخت و ساز به وفور استفاده می‌شود.

ما در این محتوا در مورد مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت پلی وود پلیمری با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد، در ادامه هم در مورد قیمت روز پلی وود پلیمری و نکات مهمی که هنگام خرید پلای وود پلیمری باید در نظر داشته باشید توضیحاتی خواهیم داد.

سایت ایران وافل یکی از معتبرترین سایت‌ها در زمینه فروش پلای وود پلیمری است که با مراجعه با آن می‌توانید لیست قیمت قالب نارنجی تخت و سایر محصولات را مشاهده کنید و در صورت نیاز محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

 <<< سوالات متداول درباره اینوود >>>

----------------------------

♦ آیا باران روی تخته اینوود موثر است؟

خیر ، یکی از مزیت های اینوود نسبت به سایر محصولات مشابه مانند تخته سه لایه پلای وود و پلی وود این است که در برابر انواع شرایط اقلیمی و منفی مقاوم است. 

♦ آیا اینوود قابلیت برش و شکل دهی دارد؟

بله، میتوان اینوود تخته جایگزین پلای وود را برش داد، همچنین قابل ذکر است بدانیدعملیات میخکوبی و برش را می توان مانند مواد تخته سه لا انجام داد.

♦ آیا می شود اینوود را بجای تخته سه لا استفاده کرد؟

اینوود با ابعاد مفید و ایده آلی که دارد کارایی بالاتری نسبت به تخته سه لا دارد از این رو امکان استفاده اینوود بجای تخته سه لا 18 میلی متری امکان پذیر است. 

♦ آیا اینوود بیشتر از پلای وود و پلی وود ماندگاری دارد؟ 

این محصول ماندگاری بالایی دارد، حتی در سخت ترین شرایط کارگاه ساخت و ساز، عمر مفید و مورد انتظار اینوود حداقل 3 سال است، به این معنی که تا حد ممکن ماندگاری دارد. 

♦ دوام و مقاومت این محصول چگونه است؟

مقاومت آن در برابر ضربه در بالاترین حد ممکن است، مثلا در اثر افتادن از فواصل زیاد یا ضربه خوردن اصلا نمی شکند و ترک نمی خورد.

♦ شرایط نگهداری اینوود چگونه است؟ 

انبارکردن و چیدن این محصول در انواع محیط ها و دما امکان پذیراست زیرا با توجه به مواد تشکیل دهنده اینوود، در شرایط نامساعد آسیب نمیبیند و از هر گونه رطوبت، کپک، آب، آفات و غیره در امان است.

 

 
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :